Betpas SMS İptali

Betpas SMS iptali site üyeleri için önermediğimiz bir durumdur. Bunun temel sebebi site yıllardır online olarak hizmet vermekte ve üyeleri ile bilgi paylaşım kanallarından en çok kullanılanı SMS ile bilgilendirmedir. Sizler yine de SMS iptali yaptırmak istiyorsanız bunun için birkaç yöntem bulunmaktadır. Yalnız uyarmamızda fayda var yapacağınız SMS iptali işlemi ile sitenin güncel haberlerinden habersiz kalacaksınız ve giriş adreslerinin değişmesi, yeni bonus seçenekleri ve avantajlı kampanyalardan haberiniz olamayacak. Eğer sizler sitenin üyesi olarak kalmaya ve sizlere sağlanan eşsiz hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmaya devam etmek istiyorsanız böyle bir iptal işlemi yapmamanızı önermekteyiz.

betpas

Betpas SMS İptali E – posta Yöntemi

Betpas SMS iptali her ne kadar siz değerli üyelere önerilmese de aranızda bu işlemi yapmak isteyen değerli üyelere yardımcı olmak adını bu yazıda e – posta yolu ile sms iptali konusunu ele alacağız. Site SMS yolu ile üyelerine güncel haberleri, yeni giriş adresleri, yeni bonus imkânları ve yeni avantajları haber etmektedir, sizler bu SMS’leri artık almak istemiyorsanız e – posta ile bu durumu bildirerek SMS almayabilirsiniz. Canlı bahis bürosunun iletişim seçenekleri arasında bulunan betpas e – posta adresi [email protected]adresine oluşturacağınız bildirim ile SMS iptali işlemini yapabilirsiniz. Bildirim eğer üye iseniz mutlaka kullanıcı numaranızı ve kullanıcı adınızı eklemeyi unutmayın. Ayrıca bütün şikayetçilerin kendilerine gelen SMS hangi telefon numarasından geliyorsa bildirmesi gerekmektedir.

Betpas SMS İptali Canlı Destek Yöntemi

Betpas üyelerine her türlü gelişmelerden haberdar olmaları adını SMS iptalini kesinlikle önermemektedir. SMS iptali için kullanabileceğiniz yöntemlerden biri canlı destek ile iletişim yolu ile olmaktadır. Site üyelerine 7 / 24 Türkçe canlı destek hizmeti vermektedir ve bu özelliği yalnızca üyeler kullanabildiği için bu yol ile SMS iptalini yalnızca üyeler yapabilmektedir. Eğer üye iseniz canlı destek ile irtibata geçerek artık SMS almak istemediğinizi bildirmeli ve kullanıcı numaranızı, kullanıcı adınızı ve size SMS gönderen numarayı bildirerek SMS iptali talebinizi oluşturabilirsiniz. İşlemler genellikle 12 saat içinde tamamlanmaktadır eğer hala SMS almaya devam ediyorsanız durumu canlı destek ile paylaşmaktan çekinmeyin. Güncel bilgilerden habersiz kalmamak için Betpas SMS iptali kararınızı gözden geçirmenizi öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*